صفحه اصلي   تماس با ما   نقشه سایت   انگليسي   العربيه   اردو  
نسخه چاپي


اعضای کمیته دستگاهی نظریه پردازی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی منصوب شدند


اعضای کمیته دستگاهی نظریه پردازی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی منصوب وزاتخانه آموزش و پرورش منصوب شدند

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه هیأت حمایت از کرسی های نظریه پردازی، نقد و مناظره، حجت الاسلام والمسلمین محی الدین بهرام محمدیان رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی طی حکمی اعضای کمیته دستگاهی نظریه پردازی، نقد و مناظره این سازمان رامنصوب کردند.

بر طبق این حکم آقایان دکتر علیرضا عصاره، 
دکتر فرهاد کریمی، دکتر حیدر تورانی، دکتر احمد رمضانی، دکتر علی ذوعلم، دکتر رحمت اله مرزوقی، دکتر ابراهیم ریحانی و سرکارخانم دکتر قدسی احقر ایعضای این کمیته را تشکیل می دهند.

لازم به ذکر است 
هیأت حمایت از کرسی های نظریه پردازی، نقد و مناظره، در اغلب دانشگاه ها، شورای نظریه پردازی تشکیل داده است. لذا اساتید و صاحب نظران محترم می توانند طرحنامه خود را از طریق مرکز علمی محل اشتغال خود به دبیرخانه هیأت حمایت از کرسی های نظریه پردازی، نقد و مناظره، ارسال فرمایند. همچنین امکان ارسال مستقیم طرحنامه به دبیرخانه هیأت حمایت از طریق ایمیل Heiatehemayat@gmail.com وجود دارد.
 
گفتنی است در آیین نامه «ارتقای مرتبه اعضای هیئت علمی مؤسسه‌های آموزش عالی، پژوهشی و فناوری دولتی و غیردولتی»که در مرداد ماه 1395 ابلاغ شده پنج محور در بند 15 آئين نامه ابلاغي تحت موضوع «کرسي هاي نظريه پردازي» تدوين شده که هريک مشمول امتيازاتي برای اعضای هیأت علمی دانشگاهها و مراکز آموزشی و پژوهشی دولتی و غیردولتی هستند. ارائه کرسي هاي علمي-ترويجي 2 تا 4 امتياز، ارائه دستاوردها و نتايج علمي پژوهشي برگرفته از کرسي هاي نظريه پردازي در همايش ها و ميزگردهاي مراکز علمي ملي و بين المللي 4 امتياز، نقد علمي در حوزه هاي علوم به ويژه علوم انساني و معارف اسلامي 3 تا 7 امتياز، نوآوري در حوزه هاي علوم به ويژه علوم انساني و معارف اسلامي 3 تا 7 امتياز و نظريه پردازي در حوزه هاي علوم به ويژه علوم انساني و معارف اسلامي 7 تا 12 امتياز.
كد خبر:36611
منبع خبر:روابط عمومی دبیرخانه هیأت حمایت از کرسی های نظریه پردازی، نقد و مناظره
تاريخ خبر:1395/06/28