صفحه اصلي   تماس با ما   نقشه سایت   انگليسي   العربيه   اردو  
نسخه چاپي


برگزاری جلسه مشترک مسئول کمیته دستگاهی دبیرخانه با مسئولین دانشگاه الزهرا (س)


جلسه مشترک مسئول کمیته دستگاهی دبیرخانه با معاون پژوهشی دانشگاه الزهرا (س) برگزار شد

جلسه کمیته دستگاهی دانشگاه الزهرا  با حضور اسماعیلی رئیس کمیته های دستگاهی دبیرخانه هیأت حمایت از کرسی های نظریه پردازی و دکتر شیری معاون پژوهش و فناوری دانشگاه الزهرا و جمعی دیگر از اعضای کمیته دستگاهی در سالن شورای معاونت پژوهشی برگزار گردید. 
در ابتدای این نشست اسماعیلی به ارائه گزارشی از سابقه و هدف تاسیس دبیرخانه هیأت حمایت از کرسی های نظریه پردازی، نقد و مناظره پرداخت و با اشاره به تفاهم نامه همکاری که سال گذشته فی مابین دو دستگاه به امضا رسیده بود اظهار داشت: با توجه به اینکه دانشگاه الزهرا (س) از سابقه برگزاری پیش اجلاسیه و نشست ترویجی در دانشگاه برخوردار است انتظار این است که در سال جدید تحصیلی نیز این نشست ها با جدیت بیشتری پیگیری شود و تدابیری اندیشه شود تا اساتید این دانشگاه در عرصه نظریه پردازی، نوآوری،نقد و مناظره بیش از قبل گام بردارند.
اسماعیلی در ادامه به بیان تجارب دانشگاه های موفق در اجرای کرسی ها پرداخت و گفت: چنانچه دانشگاه ها با موانعی فراروی برگزاری کرسی ها روبرو هستند می توانند از تجارب این دانشگاه ها برای حل مشکلات بهره مند شوند.
 اسماعیلی در ادامه ضمن توضیح انواع کرسی‏ ها که زیر نظر کمیته های دستکاهی برگزار می شود بیان داشت:مجموعه های علمی مراکز پژوهشی و آموزشی خودشان باید کرسی ها را مدیریت کنند.
كد خبر:36891
منبع خبر:روابط عمومی دبیرخانه هیأت حمایت از کرسی های نظریه پردازی، نقد و مناظره
تاريخ خبر:1395/07/17


پیوست