صفحه اصلي   تماس با ما   نقشه سایت   انگليسي   العربيه   اردو  
نسخه چاپي


در شورای تخصصی علوم رفتاری بررسی شد:


راهکارهای رونق کرسی های نظریه پردازی در حوزه علوم رفتاری

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کرسی های نظریه پردازی، جلسه شورای تخصصی علوم رفتاری با حضور اعضاء و با بحث و نظر درباره راهکارهای افزایش تعامل با اساتید علوم رفتاری کشور جهت برگزاری کرسی ­های ترویجی و نظریه‌پردازی برگزار شد.
در ابتدای این جلسه گزارشی از تعداد طرحنامه های بررسی شده سال گذشته و نتایج ارزیابی ها و همچنین اهم محورها و برنامه‌های دبیرخانه برای حمایت از نظریه پردازان و صاحبان کرسی های موفق ارائه شد.
در ادامه جلسه نیز دکتر غلامعلی افروز رئیس شورای تخصصی علوم رفتاری با اشاره به اهمیت برگزاری کرسی‌های مختلف در دانشگاه‌ها و مراکز علمی کشور گفت: اعضای شواری تخصصی علوم رفتاری که همگی از صاحب نظران این حوزه هستند باید برای رونق کرسی های نظریه پردازی و ترویجی اهتمام بیشتری ورزند و خود در داتشگاه هایی که مشغول به فعالیت هستند برگزار کننده این نشست ها باشند.
وی ادامه داد: هر یک از اعضای شورا که در حوزه های روانشناسی، علوم تربیتی، مدیریت آموزشی و سایر رشته­ های مرتبط فعال هستند در دانشکده های محل خدمت، درخواست برگزای جلسه هم اندیشی و آشنایی کرسی های نظریه پردازی داشته باشند.
دکتر افروز ادامه داد:دبیرخانه هیأت حمایت نیز برنامه ها و اهداف مناسبی برای پیشبرد این گفتمان تدوین و تصویب کرده و به طور جد در حال پیگیری و به ثمر رساندن آن هستند که گزارش این اقدامات در جلسات شورای علمی راهبردی به صورت ماهانه به ما ارائه می شود.
در ادامه جلسه نیز هریک از اعضا نظرات خود را پیرامون چگونگی انجام تعامل بیشتر ارائه کردند.
كد خبر:40109
منبع خبر:روابط عمومی دبیرخانه هیأت حمایت از کرسی های نظریه پردازی، نقد و مناظره
تاريخ خبر:1396/03/21