صفحه اصلي   تماس با ما   نقشه سایت   انگليسي   العربيه   اردو  
نسخه چاپي


جلسه شورای تخصصی علوم رفتاری برگزار شد


جلسه شورای تخصصی علوم رفتاری روز شنبه 17 تیر 1396 در محل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه هیأت حمایت از کرسی های نظریه پردازی، نقد و مناظره، جلسه شورای تخصصی علوم رفتاری با حضور اعضای شورا و دبیرخانه هیأت در محل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد.
در این جلسه که به ریاست دکتر غلامعلی افروز برگزار شد ابتدا گزارشی از عملکرد هیأت حمایت و برنامه های پیش رو ارائه گردید و سپس درباره نحوه تعامل با دانشکده‌های روانشناسی و علوم تربیتی به منظور جذب طرحنامه و شناسایی نقد، نوآوری و نظریه های حوزه علوم رفتاری بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

در ادامه دکتر افروز ضمن تقدیر از فعالیت های صورت گرفته دبیرخانه هیأت حمایت بیان کرد: در حوزه علوم رفتاری اساتید و نظریه پردازانی وجود دارند که به دلایل مختلف از جمله بوروکراسی متداول، از ثبت نظریه خود امتناع می کنند از این رو باید تمهیدات و سازکارهایی را به منظور تسهیل در روند دریافت و ارایه طرحنامه اندیشید.
در بخش دیگری از جلسه نیز اعضا درباره اهمیت خانواده و آثار تربیتی آن بر اجتماع به بحث و گفتگو پرداختند و ضمن اشاره به نامه اخیر دکتر غلامعلی افروز به ریاست محترم جمهوری در خصوص ضرورت تشکیل وزارت خانواده  بر لزوم نظریه پردازی در این حوزه تاکید کردند.
كد خبر:40210
منبع خبر:روابط عمومی دبیر خانه هیأت حمایت از کرسی های نظریه پردازی، نقد و مناظره
تاريخ خبر:1396/04/18