صفحه اصلي   تماس با ما   نقشه سایت   انگليسي   العربيه   اردو  
نسخه چاپي


کرسی ترویجی «گرایش اجتماعی در تفسیر قرآن» برگزار می شود


کرسی ترویجی عرضه و نقد ایده علمی با عنوان «گرایش اجتماعی در تفسیر قرآن بر اساس مبانی اهل بیت علیهم السلام» در قم برگزار می شود.
 
به گزارش روابط عمومی دبیرخانه هیات حمایت از کرسی های نظریه پردازی، نقد و مناظره با همکاری معاونت پژوهشی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و خانه ملی گفتگوی آزاد دبیرخانه کرسی‌های نظریه‌پردازی، کرسی ترویجی «گرایش اجتماعی در تفسیر قرآن بر اساس مبانی اهل بیت علیهم السلام» برگزار می شود.
 
در این نشست که با ارائه دکتر فرج الله میر عرب همراه است، حجت الاسلام سعید بهمنی و حجت الاسلام محمد اسعدی به‌عنوان ناقد و سیدعلی سادات فخر به‌عنوان دبیر علمی جلسه حضور دارند.
علاقه‌مندان برای شرکت رایگان در این نشست علمی می‌توانند روز چهارشنبه اول شهریورماه 1396 از ساعت ۱۱ به نشانی قم، ابتدای خیابان معلم، پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن، تالار شیخ طبرسی مراجعه نمایند.
گفتنی است هیأت حمایت از کرسی‌های نظریه‌پردازی، نقد و مناظره شورای عالی انقلاب فرهنگی با هدف حمایت از گسترش كمی و كیفی برگزاری كرسی‌ها در حوزه علوم انسانی و معارف دینی و مساعدت موثر به بسط آزاداندیشی و شكل‌گیری جنبش ملی نقد و نظریه‌پردازی در ایران از سال ۸۲ راه اندازی شده است و دارای پنج شورای تخصصی علوم عقلی، علوم نقلی، علوم رفتاری، علوم اجتماعی و کرسی هنر، معماری و شهرسازی است. بر اساس آئین‌نامه‌های حمایت از نظریه‌پردازان موفق، مدعاهای علمی که با تشکیل اجلاسیه رسمی، پس از نقد و ارزیابی و دفاع، از سوی شورای داوری، تعیین رتبه شده و امتیاز کافی کسب می‌کنند، برحسب مورد، از حمایت های حقوقی، علمی و ترویجی و اجتماعی برخوردار می‌شوند.
 
كد خبر:40523
منبع خبر:روابط عمومی دبیرخانه هیأت حمایت از کرسی های نظریه پردازی، نقد و مناظره
تاريخ خبر:1396/05/30