صفحه اصلي   تماس با ما   نقشه سایت   انگليسي   العربيه   اردو  
نسخه چاپي


جلسه شورای تخصصی علوم اجتماعی برگزار شد


جلسه شورای تخصصی علوم اجتماعی روز دوشنبه 26 شهرویور 1396 در محل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد.
 
به گزارش روابط عمومی دبیرخانه هیأت حمایت از کرسی های نظریه پردازی، نقد و مناظره، جلسه شورای تخصصی علوم اجتماعی با حضور اعضای شورا در محل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد.
در این جلسه که به ریاست دکتر سید جلال دهقانی فیروزآبادی برگزار شد ابتدا گزارشی از عملکرد هیأت حمایت و برنامه های پیش رو ارائه گردید و سپس درباره چگونگی شناسایی اساتیدصاحب­نظر و شناسایی نقد، نوآوری و نظریه های حوزه علوم اجتماعی بحث و تبادل نظر صورت گرفت.
بنا به این گزارش دکتر سید جلال دهقانی بر لزوم پویایی شورای تخصصی به علت وسعت حجم عملکرد تاکید کرد و گفت: محورهای این شورای تخصصی، زبرمجموعه های علمی زیادی از شاخه های مختلف دانشگاهی را در بر میگیرد که نیاز است به فکر سازماندهی آن باشیم.
دکتر دهقانی ادامه داد: به اساتیدی که به غیر از دانشگاه های تهران به عنوان هیئت علمی فعالیت دارند را باید به عنوان یک ظرفیت بزرگ برای نظریه پردازی و ایده پردازی تلقی کرد و از آنها برای همکاری با دبیرخانه دعوت به عمل آورد.
این استاد دانشگاه افزود: از اساتید حاضر در جلسه تقاضا دارم نظریات خود را نسبت به معرفی اساتید صاحبنظر در حوزه های مرتبط  شورای تخصصی علوم اجتماعی در جلسه آتی به همراه آورند.
در بخش دیگری از جلسه نیز اعضا درباره اساتید داور و ناقد طرحنامه دلیل بنیادی خط مشی گذاری عمومی در فلسفه سیاسی علامه جوادی آملی به بحث و گفتگو پرداختند.
 

 
كد خبر:40693
منبع خبر:روابط عمومی دبیرخانه هیأت حمایت از کرسی های نظریه پردازی، نقد و مناظره
تاريخ خبر:1396/06/28