صفحه اصلي   تماس با ما   نقشه سایت   انگليسي   العربيه   اردو  
نسخه چاپي


جلسه کمیته دستگاهی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی برگزار شد


هشتمین جلسه کمیته دستگاهی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی با حضور مسئولین دبیرخانه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه هیأت حمایت از کرسی های نظریه پردازی، نقد و مناظره، هشتمین نوبت از جلسات کمیته دستگاهی کرسی های نظریه پردازی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی کشور با حضور مصطفی اسماعیلی رئیس کمیته های دستگاهی دبیرخانه هیأت حمایت و دکتر محمدیان رئیس سازمان و سایر اعضا برگزار شد.
 
بر طبق این گزارش در این جلسه ابتدا اعضا در خصوص لزوم رونق کرسی های نظریه پردازی وهمچنین چگونگی تعامل بیشتر با اساتید با این سازمان بحث و تبادل نظر کردند. مصطفی اسماعیلی با بیان اینکه الگوگیری از مراکز علمی موفق میتواند مفید باشد گفت: دانشگاه هایی از جمله علامه طباطبایی، اصفهان، سیستان و همچنین پژوهشگاه های علوم و فرهنگ اسلامی، علوم انسانی و مطالعات فرهنگی در زمینه ترغیب و تشویق اساتید جهت برگزاری کرسی های نظریه پردازی و ترویجی عملکرد بسیار مناسبی داشته اند که برای سایر دستگاه ها الگوگیری از اقدامات این مراکز را پیشنهاد میکنیم.
دکتر عصاره دبیر کمیته دستگاهی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی نیز با بیان اینکه سیاستگذاری در زمینه کرسی های نظریه پردزای و ترویجی در دست اقدام است گفت: کمیته دستگاهی کرسی های نظریه پردازی سازمان در نظر دارد با سیاستگذاری مناسب عرصه نظریه پردازی در امر آموزش و پژوهش و همچنین تعلیم و تربیت را بیش از گذشته مهیا کند تا نظرات و آراء های مختلف در این زمینه شنیده شود.
در ادامه جلسه نیز دو طرحنامه نظریه پردازی بررسی شد و مقرر گردید در قالب کرسی ترویجی برگزار شوند.


 
كد خبر:40921
منبع خبر:روابط عمومی دبیر خانه هیأت حمایت از کرسی های نظریه پردازی، نقد و مناظره
تاريخ خبر:1396/08/01