صفحه اصلي   تماس با ما   نقشه سایت   انگليسي   العربيه   اردو  
نسخه چاپي


پیش اجلاسیه کرسی نظریه پردازی «امنیت متعالیه» برگزار می شود


پیش اجلاسیه کرسی نظریه پردازی «امنیت متعالیه» در پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه هیأت حمایت از کرسی های نظریه پردازی، نقد و مناظره پیش اجلاسیه کرسی نظریه پردازی امنیت متعالیه با ارائه حجت الاسلام والمسلمین دکتر نجف لک زایی رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در روز پنجشنبه هفتم دی ماه برگزار می شود.
 
در این پیش اجلاسیه، حجج اسلام دکتر حمید پارسانیا، دکتر منصور میراحمدی و آقایان دکتر علیرضا صدرا و دکتر علی عبدالله خانی به عنوان شورای داوران و آقایان دکتر محمد ستوده، دکتر علی شیرخانی، دکتر بهادر امینیان و دکتر نورالله قیصری به عنوان شورای ناقدان این نشست حضور دارند.همچنین دکتر مسعود معینی پور به عنوان دبیر علمی جلسه و دکتر میثم چگین هم به عنوان ناظر جلسه حضور خواهند داشت.
لازم به ذکر است به علت محدودیت در ظرفیت سالن جلسه، برای حضور در این نشست ثبت نام الزامی است. به مقدار ظرفیت سالن از میان کسانی که زودتر ثبت نام کرده باشند، دعوت صورت خواهد گرفت. فرصت ثبت نام تا ساعت ۱۲ روز چهارشنبه ششم دی ماه 1396 خواهد بود.
گفتنی است این جلسه از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲  روز پنجشنبه 7 دیماه 1396در محل تالار امام مهدی (عج) پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی واقع در قم، ابتدای خیابان معلم برگزار خواهد شد.
 
لینک ثبت نام:
 
كد خبر:41309
منبع خبر:روابط عمومی دبیرخانه هیأت حمایت از کرسی های نظریه پردازی، نقد و مناظره
تاريخ خبر:1396/10/05


پیوست